badee

قلم بدیع

معرفی
فونت نمایشی بدیع یک فونت فانتزی مونولاین برای استفاده در ابعاد بزرگ است. پایۀ حروف بدیع به صورت اختصاصی طراحی شده، این فونت پایه دور زیاد و گوشه‌های نرم دارد. فونت بدیع اتصالات غافلگیرکننده و بی قاعدهای دارد که می‌تواند برای شکستن قواعد و عادات در استفاده‌های فانتزی ایده‌های زیادی را آشکار کند.

طراحی
فونت بدیع برای استفاده مستقیم در وب طراحی نشده اما می‌توان از قابلیتهای نمایشی آن در همه جا بهره برد. فونتی که به عنوان هستۀ اصلی قرار گرفته برای اولین بار طراحی شده و ممکن است در آینده نسخه‌های دیگری از آن طراحی و ارائه شود.

پوشش یونیکد
پوشش یونیکد فونت بدیع با مجموعا ۳۲۳ گلیف شامل:
-عربی پایه(+گلیفهای لازم برای پوشش زبان فارسی)+علائم کاربردی مشترک

نسخۀ استروک
بدیع یک فونت مونولاین است، بنابراین از خطوطی تشکیل شده که دارای یک ضخامت ثابت هستند، نوع استانداردی که برای خروجی فونتهای مهمول وجود دارد تمام انواع خطوط را به صورت outline استخراج میکند، یعنی تمامی حروف و علائم به شکل مسیرهای بسته دارای رنگ داخلی بدون ضخامت خارجی هستند، بنابراین نمیتوان فونتی داشت که دارای یک مسیر و ضخامت حاشیه‌ای بدون رنگ داخلی باشد(در صورت استخراج چنین فونتی تمام مسیرهای باز بسته میشوند). نسخۀ استروک تلاشیست برای دادن دسترسی بیشتر به کاربران، بوسیله این نسخه می‌توانید کارهای خلاقانه‌تری انجام دهید. به زودی لینک ویدئویی از قابلیتهایی که میتوان بوسیله این نسخه به آنها دست یافت در این بخش منتشر خواهد شد.
-عربی پایه(+گلیفهای لازم برای پوشش زبان فارسی)+علائم کاربردی مشترک

قلم‌های مشابه

درصورت وجود هرگونه ایراد در اطلاعات، از طریق اینستاگرام Ghalamdaan.ir@ به من اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *